Philip von Schantz
2015-10-17
335096
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vaser, signerad och daterad v. Schantz -90, HC, färglitografi, bildmått ca 25x31 cm, oramad