Edward Hald olja
2015-10-18
335063
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDWARD HALD (1883-1980), "Glastrådarna", signerad och daterad Hald 1965 a tergo, olja på pannå, 60x49 cm