Leif Johansson oljemålning
2015-10-17
335027
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 120 x 80 cm