Pierre Olofsson
2015-10-17
335022
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, EA, serigrafi, 57x38 cm, oramad
Med dedikation, kantslitage