Elis Ryberg oljemålning
2015-10-17
335019
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ELIS RYBERG (född 1919): "Sommardag på Skansen", signerad Elis Ryberg, olja på pannå, 50 x 60 cm