Ljuslampetter i patinerad gips
2015-10-17
334981
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSLAMPETTER, 1 par, med kvinnofigurer, jugend, patinerad gips, enligt uppgift utförda av Per Hasselberg efter skulpturer av Jean Govion Paris se Laurins konsthistoria sidan 496
Skador, lagningar