Jan Håfström Brevet
2015-10-17
334975
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Brevet", signerad och daterad 1977, olja på duk uppfäst på pannå, inramad bakom glas, 32x40 cm.