Byrå
2015-10-17
334942
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, rokokostil, profilerad och konturerad skiva av sten, fanér med rutmönster, 3-lådig, höjd ca 82, 100 x 54 cm
Slitage, nyckel saknas