Karl Höglund
2015-10-27
334907
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): "Uteserveringen", signerad Karl Höglund, numrerad 40/290, färglitografi, bladmått ca 42x60 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg