Uno Vallman oljemålning
2015-10-16
334876
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Liggande / dykande fågel, olja på pannå, signerad och daterad Uno Vallman 1957, 40x75 cm