Carl August Fahlgren oljemålning
2015-10-16
334856
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905), insjölandskap med torpare, a tergo signerad och daterad C.A. Fahlgren 1879, olja på pannå, 26 x 38 cm
Bucklig pannå