Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-10-16
334830
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Studie från Paris", otydligt signerad, a tergo daterad 1957 samt "skissen 1937", olja på duk, ca 28x36 cm