Björn Lindroth färglitografi
2015-10-16
334787
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN LINDROTH (1931-99): "Så skimrande", signerad, färglitografi, 39/380, 48x71 cm