Bordslampa
2015-10-16
334761
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets slut, mässing, märkt belgium, höjd ca 37 cm
Bruksslitage