Ellis Wallin stilleben
2015-10-15
334741
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): Stilleben med pelargon, signerad och daterad Ellis Wallin 42, olja på pannå, ca 55x45 cm