Peter Dahl färglitografi
2015-10-19
334716
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43X29 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg