Bordslampor 1800-tal
2015-10-16
334681
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, patinerad och delvis förgylld brons, sockel av marmor, senare skärmar, höjd ca 72 cm
Konverterade från ljusstakar/kandelabrar