Taklampa
2015-10-15
334669
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1960/70-tal, koppar, vitmålad insida, diameter ca 40, höjd ca 23 cm
Repor, märken