Klubbat för:
7 200 SEK
7 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, empirstil, brons, höjd ca 52 cm, senare skärmar medföljer
Konverterade, ben med smärre lagningar
334668
2015-10-15