Soffbord teak
2015-10-15
334665
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, etikettmärkt Jayson Ringsted, fanerat i teak, underrede i ek, höjd ca 43, 140 x 56 cm
Bruksslitage, fläckar, märken