Barstolar Lindau & Lindekrantz
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BÖRGE LINDAU & BO LINDECRANTZ, barstolar, 6 st, 1900-talets andra hälft, Lammhults, vita sitsar i plast, förkromade underreden, sitthöjd ca 63 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
334663
Päivämäärä:
2015-10-15