Golvlampa
2015-10-15
334662
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1940/50-tal, blålackerad, 2 ljuskällor, höjd ca 140 cm
Ytskador