Landskap med kreatur
2015-10-15
334564
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med kreatur, Frankrike, olja på duk, uppfodrad på pannå, 54 x 64 cm
Mindre färgbortfall