Salzburg 1700
2015-10-15
334552
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALZBURG, etsning, 1700-tal, handkolorerad, 30,5x57 cm
Beskuren, fläckar, 1 obetydligt hål