Armband 18 k guld
2015-10-17
334545
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, x-länk, 5 cabochonslipade gula stenar, Torndahls, Stockholm 1956, längd ca 20 cm, vikt ca 17 g
Stenar med skador och omfattande slitage