Petter Thoen
2015-10-15
334492
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Tennis for one, signerad och numrerad Thoen 7/275, digital print, bladstorlek ca 45x64cm