Severin Nilson oljemålning
2015-10-18
334491
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Höstlandskap, signerad Severin Nilson, olja på pannå, 32x71 cm
Proveniens: Stiftelsen Pharmacias konstsamling