Endre Nemes
2015-10-15
334456
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ENDRE NEMES (1909-1985): Figurkomposition, signerad Endre Nemes, 213/310, litografi, 30x50 cm, oramad