Hästskulpturer
2015-10-14
334429
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTURER, 2 st, hästar, patinerad metall, 19/2000-tal, höjd 11- 29 cm
Smärre slitage