Reinhold Ljunggren färglitografier
2015-10-14
334410
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): (2) motiv från Trosa, signerade, färglitografier, varav en numrerad 53/260, 30,5x53 resp. 27x38 cm