Helmer Osslund oljemålning
2015-10-14
334409
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HELMER OSSLUND (1866-1938): Fjällmotiv med stuga, signerad Osslund, olja på pannå, 24x31 cm
Proveniens: Bukowskis våren 2002