Shoichi Hasegawa Japan
2015-10-14
334354
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929), "Paris-Jardin des Tuileries", signerad och numrerad, färgetsning, 24x32 cm