Oljemålning Venedig
2015-10-14
334323
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONOGRAMISTEN RR, Marcuskyrkan Canal Grande Venedig, olja på duk, signerad RR, 64 x 77 cm
Ytskador, krackeleringar