Tekannefat Kina
2015-10-20
334316
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TEKANNEFAT, porslin, Kina, 1700-tal, grisailledekor, höjd 1,8, diameter 13 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage