Tedosa med lock Kina
2015-10-20
334307
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TEDOSA med lock, porslin, Kina, 1700-tal, grisailledekor, höjd 14,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Lagning, slitage