Smörterrin Kina
2015-10-20
334294
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SMÖRTERRIN med lock samt underfat, porslin, Kina, 1700-tal, polykrom dekor, höjd 10,5, längd 19 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Lagningar