Claes Giertta blandteknik
2015-10-14
334293
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAES GIERTTA (1926-2007), blomsterstilleben, blandteknik på papper, signerad och daterad juni -92