Ramar 1800-tal
2015-10-13
334291
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAMAR, 1 par, 1800-tal, förgylld dekor, samtida glas, yttermått 57 x 63, innermått ca 45,5 x 51,5 cm
Skador