Figurgrupp 15/1600-tal
2015-10-20
334283
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FIGURGRUPP, Kina, Ming, 15/1600-tal, höjd 8,5, bredd 8 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Lagningar, skador