Ikon
2015-10-14
334280
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IKON, 1900-talets början, troligen Ryssland, mässing och emalj, monterad på sammetsklädd pannå, totalmått ca 36 x 30 cm
Slitage