Shoichi Hasegawa
2015-10-14
334277
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929), "Kyoto", signerad, provtryck, färgetsning, 25x20 cm