Vägglampor patinerad koppar
2015-10-13
334269
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, för utebruk, 1950/60-tal, patinerad koppar, gultonat glas, höjd ca 71 cm
Bruksslitage