Olle Bonniér färglitografi
2015-10-14
334267
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (född 1925): Komposition, signerad, färglitografi, 228/260, bladmått ca 47x63 cm