Sven Erixon färglitografi
2015-10-14
334265
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN ERIXON, X:et (1899-1970): Fiskare vid strandkanten, signerad och daterad Sven Erixon, 66/260, färglitografi, 46x63 cm