Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2015-10-14
334259
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Komposition, signerad, färglitografi, PT, ca 35,5x47,5 cm