Lennart Rodhe färglitgrafi
2015-10-13
334222
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005), komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1975, 174/350, färglitografi, ca 30 x 40 cm