Hans Wigert blandteknik
2015-10-18
334218
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS WIGERT (1932-2015): "Fyren", signerad Hans Wigert, akvarell/pastell, 44x36 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Brist i pappret nertill