Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-10-13
334207
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Kustmotiv, otydligt signerad och daterad 1900, olja på duk, ca 23x30 cm