Täbriz
2015-10-23
334187
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, Tabriz, antik/semiantik, ca 300x217 cm
Slitage, langetteringskador, saknar fransar, semare bandkantning