Karel Appel färgserigrafi
2015-10-13
334184
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KAREL APPEL (1921-2006): Untitled, färgserigrafi, signerad och numrerad Appel XX/XXV.
I. 66 x 96 cm S. 100 x 73,5 cm